Singelloop Hollandscheveld
zaterdag 23 augustus 2003

 

1 km meisjes t/m 9 jaar

Plts

StrtNr Naam Woonplaats Vereniging Tijd
1 492 Marije Hulzebos Zuidwolde 4,04
2 489 Lynn Meier Hardenberg Spurt 88 4,09
3 493 Annemiek Hulzebos Zuidwolde 4,13
4 491 Elise vd Berg Hoogeveen 4,15
5 487 Marscha Nijstad Hoogeveen 4,22
6 498 Marinde Tiekstra Dalen 4,22
7 398 Michelle Eikelboom Hardenberg Spurt 88 4,29
8 397 Danielle Eikelboom Hardenberg Spurt 88 4,32
9 484 Ires Doldersum Hollandscheveld 4,57
10 481 Melanie Koobs Hollandscheveld 5,06
11 500 Loudi v Helvoort Den Bosch 5,11
12 499 Inge v Helvoort Den Bosch 5,16
13 490 Mandy ten Cate Hollandscheveld 5,17
14 488 Erza de Jonge Hoogeveen 5,20
15 400 Lisa v Helvoort Den Bosch 5,27
16 485 Dagmar Kleise Vriezenveen 5,42
17 495 Marijke Wemmenhove Zuidwolde 5,43
18 399 Chantal ten Brink Hollandscheveld 5,50
19 483 Eva Rosa Fieten Dedemsvaart 5,54
20 497 Vera Hulzebos Zuidwolde 5,54
21 496 Dominiek Hulzebos Zuidwolde 6,02
22 482 Michelle Lichtendonk Hollandscheveld 6,18
23 486 Laura Rook ST Jansklooster 6,22
24 494 Rian Wemmenhove Zuidwolde 7,00
 
 

1 km jongens t/m 9 jaar

Plts

StrtNr Naam Woonplaats Vereniging Tijd
1 465 Willem-Jan Zuidwolde 4,06
2 459 Nicky Zwiers Westerbork 4,14
3 469 Thomas Bossenbroek Isala 4,22
4 467 Niek v Helvoort Den Bosch 4,39
5 468 Mike Hooijer Hoogeveen 4,40
6 460 Ramon Annen Hoogeveen 4,43
7 464 Dave Hulzebos Zuidwolde 4,45
8 466 Johan Everts Hollandscheveld 4,46
9 462 Bas Oenema Hoogeveen 4,54
10 458 Jordi Bremer Hollandscheveld 5,02
11 457 Rick Wolbers Hollandscheveld 5,04
12 456 Thomas Keddeman Hoogeveen 5,06
13 463 Bart Kats Hoogeveen 5,06
14 461 Ruben Hoekstra Hoogeveen 6,02
 
 

1 km meisjes 10 t/m 12 jaar

Plts StrtNr Naam Woonplaats Vereniging Tijd
1 446 Lisette Vos Hollandscheveld 4,09
2 436 Dionne Deemter Hardenberg Spurt '88 4,14
3 439 Michelle Nijstad Hoogeveen Hac 63 4,29
4 440 Kathy van der Sleen Hollandscheveld Hac 63 4,37
5 442 Lianne de Jonge Hollandscheveld 4,43
6 437 Saskia Bergsma Hollandscheveld 5,02
7 447 Melanie ten Brink Hollandscheveld 5,07
8 438 danielle blomsma assen aac'61 5,10
9 495 Charlotte Mol Hollandscheveld 5,22
10 444 Laura Nijmeijer Hollandscheveld 5,50
11 441 Lidia Meijer Hollandscheveld 5,52
12 443 Jalisse Zwiers Hollandscheveld 5,55
 
 

1 km jongens 10 t/m 12 jaar

Plts StrtNr Naam Woonplaats Vereniging Tijd
1 428 Patrick Postma De Blesse Start '78 3,32
2 433 Menno Hunneman Oosterwolde LSV Invictus 3,39
3 432 Remon Oosterloo Appelscha LSV Invictus 3,44
4 426 Gerrit-Jan Wildeboer Hollandscheveld 3,47
5 384 Rick Lunenborg Hoogeveen 3,50
6 425 Mark Wildeboer Hollandscheveld 3,57
7 430 Rick Willems Bergentheim 3,58
8 385 Frank Jansen Ommen 3,58
9 383 Nieco de Wit Linde 4,02
10 423 Danny Stuifzand Hoogeveen 4,09
11 431 Ron Willems Bergentheim 4,09
12 429 Henri Eshuis Hollandscheveld 4,19
13 386 Andre Zomer Hollandscheveld 4,20
14 382 Sven Linde 4,24
15 427 Berry Buinkerken Hollandscheveld 4,25
16 422 Jeroen Everts Hollandscheveld 4,26
17 421 Patrick Vos Hollandscheveld 4,27
18 424 Almar Wildeboer Hollandscheveld 4,28
19 435 Koen Hulzebos Zuidewolde 4,30
20 434 Jasper Annen Hoogeveen 4,32
 
 

2,5 km meisjes 12 t/m 14 jaar

Plts StrtNr Naam Woonplaats Vereniging Tijd
1 411 Jessica Oosterloo Appelscha LSV Invictus 10,33
2 412 Liandra Tiekstra Dalen 12,05
 
 

2,5 km jongens 12 t/m 14 jaar

Plts StrtNr Naam Woonplaats Vereniging Tijd
1 402 Stafan Postma de Blesse Start '78 8,44
2 408 Frank ten Brinke Bergentheim 8,54
3 407 Erwin Hutten Hardenberg 9,04
4 401 Jonathan Deemter Hardenberg Spurt '88 10,10
5 403 Armando  Kleise Vriezenveen AV Vriezenveen 10,18
6 405 John Annen Hollandscheveld 10,53
7 406 Gerben Tiekstra Dalen 11,11
8 404 Jarit Lanting Zwinderen 11,45
   
 

5 km meisjes 15 jaar en ouder

Plts StrtNr Naam Woonplaats Vereniging Tijd
1 319 Bianca Martens Hollandscheveld 21,46
2 314 Trea van Goor Hollandscheveld Eugenia 23,00
3 331 Petra Nijmeijer Hollandscheveld 23,17
4 321 Marieke Douma Hollandscheveld HHV 3 23,35
5 336 Kim Vogelzang Kerkenveld 25,03
6 329 Jannie Drenth Beilen Beilen 25,09
7 301 Janneke de Jonge Noordscheschut Eugenia 25,56
8 330 Marieke Loof Sleen 26,07
9 334 Mirjam Kuipers Beilen Ruinerwold 26,10
10 327 Herma Jansen Ommen 26,11
11 328 Wil lenssen Den Bosch 26,30
12 322 Joke van Dalen Hollandscheveld 26,34
13 326 Wil Inge hulzebos Zuidwolde 27,06
14 332 Harmke jager Beilen Beilen 27,20
15 324 Ellen Adema Coevorden 27,21
16 304 Niki de Jonge Noordscheschut Eugenia 28,24
17 316 Anneleen Koekoek Hollandscheveld Eugenia 28,24
18 305 Suzanne Nijmijer Hollandscheveld Eugenia 28,38
19 303 Moniek Kamman Noordscheschut Eugenia 29,37
20 318 Ingrid van Goor Hollandscheveld Eugenia 29,38
21 325 Anneke v/d Berg Hoogeveen 29,45
22 335 Jennie Scholten Hardenberg Spurt '88 30,43
23 323 Gea Raak Hoogeveen 31,30
24 302 Jaqelien Kamman Noordscheschut Eugenia 31,50
25 312 Joyce Benjamins Hollandscheveld Eugenia 32,32
26 315 Nadieh Kikkert Hollandscheveld Eugenia 32,33
27 333 Henny Okken Slagharen 33,20
28 306 Jasmijn van Tellingen Noordscheschut Eugenia 38,29
29 307 Jolanda Kroezen Hollandscheveld Eugenia 38,29
30 337 Christel Kikkert Hollandscheveld 38,30
31 311 Michon Motz Elim Eugenia 39,33
32 309 Mirjam Kamstra Hollandscheveld Eugenia 39,34
33 313 Krista Jutstra Hollandscheveld Eugenia 39,35
34 310 Sharon Meppelink Hollandscheveld Eugenia
35 317 Karin Zomer Noordscheschut Eugenia
       
 

5 km jongens 15 jaar en ouder

Plts StrtNr Naam Woonplaats Vereniging Tijd
1 253 Wikkem Kreulen Koekange De Sprinter 17,16
2 208 Martijn van Goor Hollandscheveld Eugenia 17,19
3 239 Gerrit Visser Wouterswoude Lionitas 17,52
4 225 Dennis Veldkamp Hoogeveen Hac '63 18,09
5 240 Hendrik Jan Doevendans Steenwijk Start '78 18,22
6 248 Marijn de Jonge Vroomshoop AV Atlantis 18,35
7 256 Jan Schra Staphorst De Sprinter 18,39
8 250 Rutger Timmer Erm 18,52
9 245 Frank Everts Hollandscheveld 19,07
10 255 Gerben Reinders Hoogeveen 19,23
11 232 Peter Kikkert Hollandscheveld HHV 2 19,43
12 261 Jan Jager Beilen Beilen 19,53
13 262 Gert Jan Stevens Noordscheschut 19,56
14 259 Anton de Ruiter Hollandscheveld 19,59
15 237 Seine Willems Bergentheim 20,27
16 254 Jaap Faer Hoogeveen 20,39
17 231 Kasper Kikkert Hollandscheveld HHV 2 20,44
18 269 Ronald Kroezen Hollandscheveld 20,54
19 246 Wessel Walles Spier Beilen 21,00
20 267 Henk Zomer Hollandscheveld 21,01
21 247 Richard Bossenbroek Ijsselmuidern 21,02
22 260 Bert Dekker Hollandscheveld 21,30
23 204 Rudi Koopman Nieuweroord Eugenia 21,42
24 238 Lemco Klaassen Elim 21,43
25 215 Ferdy Tolman Nieuwlande SCN 21,50
26 227 Jeroen Miellet Hollandscheveld HHV 1 22,14
27 228 Jeffrey Zomer Hollandscheveld HHV 1 22,19
28 202 JaapJan Krikken Hollandscheveld Eugenia 22,28
29 213 Bryan Koops Hollandscheveld Eugenia 22,30
30 243 Albert Hutten Hardenberg 22,40
31 206 Koert Hamstra Hollandscheveld Eugenia 22,53
32 220 Theo Pieters Nieuwlande SCN 22,57
33 268 Robert van Duinen Oosterwolde CSV Invictus 23,19
34 205 GertJan Hamstra Hollandscheveld Eugenia 23,21
35 249 Kristiaan Timmer Groingen 23,35
36 266 Bert Mol Hollandscheveld 23,40
37 233 Ferry Sieders Hollandscheveld HHV 2 23,45
38 265 Henk Diphoorn Hollandscheveld 23,46
39 235 Jan Lunenborg Hoogeveen HHV 3 23,48
40 222 Derwin Kiers Nieuwlande SCN 23,53
41 234 Jeroen Kikkert Hollandscheveld HHV 3 23,58
42 230 Robert Hummel Hollandscheveld HHV 1 24,02
43 229 Harold Hummel Hollandscheveld HHV 1 24,04
44 209 Dirk Otten Hollandscheveld Eugenia 24,12
45 226 Wolbers Hollandscheveld 24,17
46 201 Henri Post  Noordscheschut Eugenia 24,23
47 223 Edwin van Putten Hollandscheveld SCN 24,38
48 252 W.J. Pomper Hoogeveen ACO Touwen 24,38
49 203 Arjan Vos Hollandscheveld Eugenia 24,44
50 224 Arno van Putten Hollandscheveld 25,26
51 219 Oscar Otten Nieuwlande SCN 25,45
52 218 Geert Koster Nieuweroord SCN 26,01
53 242 Jan Kollen Hollandscheveld 26,09
54 236 Andre Bremer Hollandscheveld 26,19
55 264 John Klinge Meppel KOVO 26,21
56 263 Jan Otte Nieuwlande 26,51
57 241 Wim Hunneman Oosterwolde 27,01
58 251 Jaap Zijlstra Vriezenveen Vriezenveen 27,44
59 221 Julian Bruinsma Nieuwlande SCN 27,56
60 217 Patrick Scholing Nieuwlande SCN 27,57
61 258 Reint Winter Bergentheim 28,43
62 211 Rudy Ham Noordscheschut Eugenia 33,46
63 212 Mark Onvlee Noordscheschut Eugenia 33,48
64 207 Maikel Blok Tiendeveen Eugenia 33,49
65 257 Stephan Diphoorn Nieuwlande 35,58
66 216 Goos Engels Nieuwlande SCN 35,59
           
           
10 km dames senioren
Plts StrtNr Naam Woonplaats Vereniging Tijd
1 171 Susanne Leunk Apeldoorn AVC Alfo 43,37
2 172 Annet kuipers Hoogeveen Loopgroep Ruinerwold 49,06
           
           
10 km dames 35+
Plts StrtNr Naam Woonplaats Vereniging Tijd
1 185 Annette Voets Apeldoorn AV Veluwe 40,40
2 181 Anita Deemter Hardenberg Spurt '88 45,14
3 187 Frouwkje Herder Ravenswoud LSV Invuctus 46,19
4 182 Minke Oord Joure SV Friesland 48,03
5 186 Nelleke Evers Apeldoorn AV Veluwe 48,30
6 188 Jacqueline Ruizenaar Hardenberg Spurt '88 51,00
7 189 Alida Jansen Hoogeveen Hac '63 52,17
8 183 Hetty Freie Nijverdal LAAC Twente 59,14
9 184 ??? Leunk Apeldoorn AVC Alfo 1,15,55
           
           
10 km dames recreanten
Plts StrtNr Naam Woonplaats Vereniging Tijd
1 191 Ineke lok Bakkeveen 58,50
           
           
10 km heren senioren
Plts StrtNr Naam Woonplaats Vereniging Tijd
1 13 Peter Visser Paasloo Start'78 31,39
2 9 Berthold Berger Tynaarlo 31,54
3 5 Melchior v/d Pol Apeldoorn AV '34 32,18
4 6 Eric Borg Hengelo MPM Hengelo 32,26
5 2 Lamko Hulzebos Zuidwolde Hac '63 33,00
6 16 Tonnie Stouten Apeldoorn AV Veluwe 33,01
7 3 Harm-Jan Martens Hoogeveen Hac '63 33,08
8 4 Andre Plette Oldebroek AV Isala 33,34
9 1 Dollison Nieuwegein Hellas 33,49
10 8 Casper Koelman Borne MPM Hengelo 34,24
11 7 Arjan Nieborg Hengelo MPM Hengelo 34,39
12 14 Gerko Floor Appelscha Invictus 35,50
13 15 gertjan de Haa Noordscheschut Hac '63 36,28
14 18 Jan Groot Hardenberg Hac '63 37,30
15 11 Evert Spijkeroer Wezep AC Cialvo 38,11
16 19 Jeroen Broekhoff Emmen Sperwers 38,14
17 10 Peter Hooijer Hoogeveen Hac '63 38,58
18 12 Gerard Kroes Oldebroek AV Cialvo 39,01
19 17 Sjaak Hop Apeldoorn AV Veluwe 40,15
20 20 Martin leuteijn Zuidwolde Hac '63 44,56
21 21 DE Wijbinga Zuidwolde Hac '63 49,53
           
           
10 km heren 40+
Plts StrtNr Naam Woonplaats Vereniging Tijd
1 43 Gerrit Voortman Steenwijksmoer Hac '63 33,18
2 41 Ronald Wiegers Amersfoort Vet. Ned. 33,24
3 60 C. Heet Bemmer Ciko '66 33,29
4 45 Heerke Postma De Blesse Start '78 34,15
5 42 Adri Deemter Hardenberg Hac '63 34,32
6 52 J. Stoppels Bedum Loopgroep Bedum 35,02
7 44 Jan ten Cate Hollandscheveld Hac '63 35,22
8 48 Johan Hulzebos Zuidwolde Hac '63 35,41
9 46 Henk Uitslag Oldebroek AV Pec 36,08
10 47 Arie Prins Koekange Hac '63 37,01
11 67 Albert Oldehinkel Radewijk Spurt '88 37,22
12 62 Ronals Brouwer Apeldoorn AV Veluwe 40,31
13 61 E. Gerritsen Apeldoorn AV Veluwe 41,02
14 65 Arnout Dekker Hoogeveen Hac '63 42,20
15 68 Jelco Bosma Hoogeveen AV de Sprinter 43,25
16 49 Henk Zwiers Westerbork Trimclub Rijlust 43,28
17 51 Derk Kuipers Beilen Hac '63 43,42
18 55 Adri Dekker Assen AAC '61 44,40
19 57 Dijkgraaf Epe AV Cialfo 45,12
20 66 Marien Louwerse Oosterhesselen Hac '63 45,38
21 69 G. de Roo Diever SC Friesland 45,44
22 56 A van Duinen Oosterwolde Invuctus 45,55
23 53 Sligter Runner Runners 48,28
24 64 Jan Timmerman `Hardenberg Spurt '88 49,50
25 58 Harry Vos Assen 50,13
26 59 H. Mansier Zuidwolde Loopservice KNAU 1,00,25
27 50 Evert Leunk Apeldoorn AV Cialfo 1,15,55
28 54 Kees Luoks Valthermond Runners Stadskanaal 0,00
29 63 Nico Wassens Dedemsvaart ACO Touwen 0,00
 
 

10 km heren 50+

Plts StrtNr Naam Woonplaats Vereniging Tijd
1 82 Ton Smit Ugchelen AV '34 34,44
2 81 Willy Berends Klazienaveen Hac '63 37,18
3 87 J. Fens Emmen Sperwers 38,44
4 86 Albert Horsman Nijverdal Atletics 39,14
5 88 Ben Zuidersma Hoogeveen Hac '63 40,26
6 85 Jannes Heijnen Hoogeveen Hac '63 43,34
7 84 Wim Mouwer Nunspeet AV VN 44,34
8 83 Henk Freije Nijverdal LAAG Twente 49,46
 
 

10 km heren 60+

Plts StrtNr Naam Woonplaats Vereniging Tijd
1 101 Jan Haagsma Hoogeveen Hac '63 55,27
 
 

10 km heren recreanten

Plts StrtNr Naam Woonplaats Vereniging Tijd
1 131 Wim Wolf Elburg 38,25
2 132 Sander Braaksma Elburg 38,44
3 139 Jacques v/d Elshout Tilburg 38,44
4 127 Klaas Brakke Staphorst AG '85 38,47
5 137 Edwin Schonewille Hoogeveen 38,53
6 119 Gerard Vogelzang Kerkenveld 39,44
7 122 Harry Martens Hoogeveen 40,13
8 111 Bernhardus Annen Hoogeveen 42,03
9 112 Horst v/d berg Hoogeveen 42,03
10 135 H. Versteeg Wolvega 42,11
11 123 J. Akkerman Dedemsvaart 42,18
12 129 W ten Brinke Hoogeveen 42,42
13 130 Gert Jan ten Brinke Zoetermeer Ilion 42,54
14 133 Jans Kikkert Ŕlteveer 42,55
15 124 Frans Zanders Dronten 43,28
16 136 Theo Oldehinkel Hardenberg 44,08
17 126 Albert de Boer Staphorst AG '85 44,10
18 128 Alex Kroeze Hardeberg 44,42
19 138  Roel Guichelaar Hoogeveen 44,50
20 134 Kees regelik Vollenhove 45,02
21 125 René Hemstede Hardeberg 47,01
22 114 Freddie Jansen Ommen 47,30
23 121 Bert jan de Jonge Hoogeveen 47,39
24 117 Dick Doorn Marum 48,43
25 120 Veldsink Dedemsvaart 48,51
26 115 Paul van Hekvoort Den Bosch 49,30
27 116 Willem v/.d Linden Hoogeveen 52,26
28 118 Egbert Geertsma Groningen 52,39
29 113 Egbert kats Hoogeveen 0,00