Singelloop Hollandscheveld
2004
         
       
1 km Meisjes t/m 9 jr    
Plts Naam Woonplaats Vereniging Tijd
1 Denise Sinnema Leeuwarden   3,57
2 Elise van den Berg Hoogeveen   4,17
3 Sharon Vos Hollandscheveld   4,38
4 Kim Talen Hollandscheveld   4,41
5 Mandy ten Cate Hollandscheveld   4,42
6 Myrna Stevens Westerbork   4,44
7 Chantal ten Brink Hollandscheveld   5,21
8 Aniek Boertien Hollandscheveld   5,24
9 Dagmar Kleise Vriezenveen   5,25
10 Amanda ten Cate Hollandscheveld   5,36
11 Dominiek Hulzebos Zuidwolde   6,01
       
1 km Jongens t/m 9 jaar    
Plts Naam Woonplaats Vereniging Tijd
1 Laurens de Jonge Vroomshoop   4,01
2 Arwolt Stevens Westerbork   4,06
3 Dave Hulzebos Zuidwolde   4,09
4 Lennert Petter Giethoorn   4,15
5 Colin Rengers Emmen   4,17
6 Nicky Zwiers Westerbork   4,33
7 Dennis Lek Emmen   4,34
8 Rick Wolbers Hollandscheveld   4,39
9 Mike Hooijer Hoogeveen   4,57
10 Jasper Grit Zuidwolde   5,20
11 Hans Zomer Hollandscheveld   5,44
12 Sander Grit Zuidwolde   5,48
13 Bjorn Groot Hardenberg   6,39
14 Brian Engels Hollandscheveld   6,54
15 Bart Lunenborg Hoogeveen   7,06
16 Maikel Engels Hollandscheveld   7,34
       
2,5 km Meisjes 12-14 jr    
Plts Naam Woonplaats Vereniging Tijd
1 Marije Hulzebos Zuidwolde   10,06
2 Danielle Blomsma Assen   10,24
3 Jacelyn Gruppen Hoogeveen   10,45
4 Leandra Tiekstra Dalen   11,23
5 Charlotte Mol Hollandscheveld   11,50
6 Marijke Bergsma Hollandscheveld   11,52
       
2,5 km Jongens 12-14 jr    
Plts Naam Woonplaats Vereniging Tijd
1 Rick Willems Bergentheim   9,19
2 Patrick Postma de Blesse   9,33
3 Jelmer Roosjen Veendam   9,44
4 Lennard Kikkert Hollandscheveld   9,53
5 Nick ten Caat Hollandscheveld   9,57
6 Armanda Kleise Vriezenveen   10,10
7 Gerben Tiekstra Dalen   10,13
8 Koen Hulzebos Zuidwolde   10,58
9 Rutger de Jonge Vroomshoop   11,50
10 Senge Stultiens Weert   12,07
       

1 km Meisjes 10-12 jr

     
Plts Naam Woonplaats Vereniging Tijd
1 Bernadet de Jonge Vroomshoop   3,53
2 Lisette Vos Hollandscheveld   4,00
3 Rianne Kamerbeek Steenwijk   4,01
4 Dionne Deemter Hardenberg   4,03
5 Lynn Meier Hardenberg   4,11
6 Annemiek Hulzebos Zuidwolde   4,23
7 Saskia Bergsma Hollandscheveld   4,26
8 Vera Mulder Hollandscheveld   4,26
       

1 km Jongens 10-12 jr

   
Plts Naam Woonplaats Vereniging Tijd
1 Ron Willems Bergentheim   3,37
2 Rick Lunenborg Hoogeveen   3,41
3 Patrick Sinnema Leeuwarden   3,52
4 Jeroen Everts Hollandscheveld   3,56
5 Jasper Fieten Ees   3,58
6 Jordi Bremer Hollandscheveld   3,59
7 Kevin Emmen   4,01
8 Willem-Jan Wemmenhoven Zuidwolde   4,09
9 Jan-Willem Smit Hollandscheveld   4,12
10 Marnix Woertink Ane   4,17
11 Allaerd Petter Giethoorn   4,17
12 Andre Zomer Hollandscheveld   4,23
13 Henry Eshuis Hollandscheveld   4,33
14 Tim Wolbers Hollandscheveld   4,35
15 Johan Everts Hollandscheveld   4,54
       
5 km Dames      
Plts Naam Woonplaats Vereniging Tijd
1 Sanne Woertink Ane Spurt 88 21,46
2 Petra Nijmeijer Hollandscheveld   22,46
3 Manon Herbert Bergentheim Spurt 88 22,53
4 Janneke Roosjen Veendam SV Veendam 23,27
5 Lamieke Vaartjes Hollandscheveld Eugenia 1 25,27
6 Aly-Jeanette Coenraads Emmen   27,37
7 Anneleen Koekoek Hollandscheveld Eugenia 1 28,03
8 Miriam Kampstra Hollandscheveld Eugenia 1 28,03
9 Roelien ten Cate Hollandscheveld HAC'63 28,17
10 Marijke ten Cate Hollandscheveld HAC'63 29,15
11 Anneke van de Berg Hoogeveen   29,27
12 Chantal Koster Noordscheschut Eugenia 1 29,34
13 Helga van der Sleen Hollandscheveld   29,36
14 Ingrid van der Sleen Hoogeveen   30,50
15 Anne Leunk Apeldoorn AV Cialfo 32,54
16 Alice Schonewille Hollandscheveld   35,17
17 Jolanda Kleinlugtenbeld Hoogeveen   35,17
       
5 km Heren      
Plts Naam Woonplaats Vereniging Tijd
1 Harm-Jan Martens Hoogeveen HAC '63 16,01
2 Nourdin Hoogezand   16,01
3 Gerko Floor Appelscha Invictus 17,14
4 Martijn van Goor Hollandscheveld Eugenia 2 17,23
5 GJ Tichelaar Oldebroek   17,25
6 Jan Groot Hardenberg HAC '63 17,47
7 Jan Stuursma Kiel-Windeweer SV Veendam 17,55
8 Marijn de Jonge Vroomshoop AV Atletics 17,58
9 Gert-Jan Stevens Noordscheschut   18,08
10 Gertjan de Haan Noordscheschut HAC '63 18,13
11 Seine Willems Bergentheim   18,18
12 Gerjan Petter Giethoorn   18,20
13 Gerard Kroes Oldebroek AV Cialfo 18,30
14 Herman ten Kate Balkbrug   18,32
15 Jan Grissen Westerhaar AV Atletics 18,37
16 Frank Everts Hollandscheveld   18,50
17 Johan Lek Emmen   19,22
18 Anton de Ruiter Hollandscheveld   19,23
19 Kasper Kikkert Hollandscheveld HHV 19,43
20 Lars Lip Hollandscheveld HHV 19,45
21 Gert-jan Ubels Staphorst AG 85 20,06
22 Martijn Schonewille Hollandscheveld   20,37
23 E Schelhaas Tiendeveen   20,41
24 Henk Zomer Hollandscheveld   20,41
25 Jaap Talen Hoogeveen   20,42
26 Bert Dekker Hollandscheveld   20,51
27 Jan-Bart Kip Noordscheschut   20,54
28 Wim Wolbers Hollandscheveld HAC '63 21,00
29 Henk Jan Kamerbeek Steenwijksmoer Start '78 21,06
30 Henk Zwiers Westerbork Trimclub Rijlust 21,21
31 Frans Zanders Dronten   21,25
32 Martin de Jonge Vroomshoop AV Atletics 21,31
33 Bert Otten Hollandscheveld HAC '63 21,46
34 Brian Koops Hollandscheveld Eugenia 2 22,35
35 Pedro Hollandscheveld   22,39
36 Robin Lichtendonk Hollandscheveld   22,40
37 Gerwin Fieten Hollandscheveld   23,15
38 Alex Zomer Hollandscheveld   23,41
39 Richard Zomer Hollandscheveld   23,44
40 Jan Peter Smit Hollandscheveld   23,45
41 Jan Lunenborg Hoogeveen HHV 23,50
42 Lennard Kikkert Hollandscheveld HHV 24,17
43 Peter Hulzebos Meppel   24,19
44 Marko Wildeboer Meppel   24,19
45 Serry Mol Hollandscheveld   24,25
46 Marko Leunk Apeldoorn AV Cialfo 24,27
47 Erik Zwiep H veen LGR'88 24,42
48 Roy ten Cate Hollandscheveld   24,45
49 Andre Bremer Hollandscheveld   24,53
50 Ralf Koster Hollandscheveld   25,12
51 Willem van de Linden Hoogeveen   25,28
52 Marco Vos Hollandscheveld   25,41
53 Robert Seinen Hollandscheveld   25,54
54 Roel Nijstad Hoogeveen HAC '63 25,58
55 Dirk Otten Hollandscheveld Eugenia 2 27,03
56 Maikel Blok Tiendeveen Eugenia 2 27,46
57 Harron Dekker Steenwijksmoer   28,08
58 Kleinlugtenbeld Hollandscheveld   29,35
       

10 km Heren senioren

   
Plts Naam Woonplaats Vereniging Tijd
1 Lamko Hulzebos Zuidwolde HAC '63 32,52
2 Tonny Stouten Apeldoorn AV Veluwe 33,56
3 Andre Plette Oldebroek AV Isala '96 33,58
4 Peter Hooijer Hoogeveen HAC '63 39,49
5 Martin Luteijn Zuidwolde HAC '63 42,08
6 Bob Stultiens Weert AV Weert 46,50
       

10 km Heren 40+

     
Plts Naam Woonplaats Vereniging Tijd
1 Gerrit Voortman Steenwijksmoer HAC'63 32,48
2 Heerke Postma de Blesse Start '78 34,25
3 Jan ten Cate Hollandscheveld HAC'63 35,27
4 Henk Uitslag Oldebroek AV Cialfo 35,51
5 Johan Hulzebos Zuidwolde HAC'63 36,17
6 Tibbe de Vries Oldebroek AV Cialfo 36,26
7 H. Kooiker Rouveen AG '85 37,54
8 Geert Flinkert Meppel AV de Sprinter 38,10
9 Leon Roks Standdaarbuit AVS '90 39,55
10 Arie Prins Koekange HAC'63 43,28
11 Sake Pol Hoogeveen HAC'63 45,36
12 George de Roo Diever Friesland 46,10
13 Derk Kuipers Beilen HAC'63 46,23
14 Evert Leunk Apeldoorn AV Cialfo 47,50
       
10 km Heren 50+      
Plts Naam Woonplaats Vereniging Tijd
1 Ton Smit Apeldoorn AV Veluwe 34,49
2 Cees Tiemens Apeldoorn AV Veluwe 36,10
3 Willy Berends Klazienaveen HAC'63 37,26
4 Ben Zuidersma Hoogeveen HAC '63 39,34
5 Jannes Heijnen Hoogeveen HAC '63 41,47
6 Henk Evers Schagen TAS'82 42,27
7 Jannes Bouwmeester Beilen Loopgroep Beilen 45,07
8 Jan Kollen Hollandscheveld HAC '63 48,56
9 Reint Winter Bergentheim Spurt '88 59,28
       

10 km Heren 60+

     
Plts Naam Woonplaats Vereniging Tijd
1 Jan Olsman Almelo Laac Twente 46,59
2 Dieks van Eerbeek Dalfsen Loopservice.nl 1,04,42
       
10 km Dames senioren    
Plts Naam Woonplaats Vereniging Tijd
1 Anne van Schuppen Epe AV Cialfo 35,29
2 Susanne Leunk Apeldoorn AV Cialfo 45,51
3 Marleen Herbert Bergentheim   48,27
4 Annet Zwiep Hoogeveen Loopgroep Ruinerwold 50,59
       

10 km Dames veteranen

   
Plts Naam Woonplaats Vereniging Tijd
1 Greetje Pekel Koekange HAC '63 40,03
2 Anita Deemter Hardenberg Spurt '88 45,17
3 Minke Oord Joure SV Friesland 48,29
4 Jaqueline ten Brummelhuis Stuifzand HAC '63 48,52
5 Alida Jansma Hoogeveen HAC '63 49,34
6 Ingrid Snets Hoogeveen Loopservice.nl 51,58
7 Anja Bennink Hoogeveen HAC '63 57,33
       
10 km Heren recreanten    
Plts Naam Woonplaats Vereniging Tijd
1 Roy Hofstede Erica   39,22
2 Ivo Lustenhouwer Leeuwarden   39,26
3 Harry Martens Hoogeveen   39,47
4 Bennie Akkerman Rouveen AG '85 39,51
5 Bernardus Annem Hoogeveen   40,31
6 Albert Holtland Staphorst AG '85 40,36
7 Horst v/d Berg Hoogeveen   40,45
8 Jan Akkerman Staphorst AG '85 40,59
9 Carl Benjamins Hoogeveen   41,10
10 Johannes Akkerman Dedemsvaart   42,21
11 Albert Timmermans Staphorst AG '85 42,42
12 Jans Kikkert Alteveer   42,47
13 Kees Regelink Vollenhove   43,52
14 Egbert Kats Hoogeveen   44,07
15 Jan Lip Alteveer   45,02
16 Koert de Vries Meppel De Sprinter 46,02
17 Jan Roelfs Beilen   46,17
18 Jurgen Kocken Fleringen   47,47
19 Roel Guichelaar Hoogeveen   47,55
20 Mans Veldsink Dedemsvaart   48,13
21 Art Grit Zuidwolde   48,53
22 Hans Lok Hollandscheveld   49,17
23 Ronny Willems Hoogeveen   50,00
24 Bennie Kok Zwolle AV Pec '10 50,19
25 Jans Jagt Klazienaveen   51,00
26 Klaas Peereboom Heerenveen AV '55 52,18
27 Karst Schonewille Klazienaveen   53,22
28 Nico Wassens Dedemsvaart ACO van Elderen 53,55
29 Lambert Akkerman Nieuwleusen   55,26
       
10 km Dames recreanten    
Plts Naam Woonplaats Vereniging Tijd
1 Miranda Wolf 7958 TA   48,20
2 Etty Wiersma Hoogeveen HAC 63 53,48
3 Dinie Nijman Hollandscheveld HAC 63 54,00