Singelloop Hollandscheveld
Zaterdag 19 augustus 2006
 

M 9JR, MEISJES T/M 9JR

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Nina Warmink 97 Ommen 4:31
2 Mrzett Kootstra 98 Dalfsen 5:00
3 Emillia ten Caat 02 Elim 5:08
4 Aniek Boertien 98 Hollandscheveld 5:13
5 Kim Seinen 00 Elim 5:36
6 Marit van der Schaaf 00 Leek 5:44
 

J 9JR, JONGENS T/M 9JR

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Mike Hooijer 96 Hoogeveen 4:06
2 Pascal Sinnema 99 Leeuwarden 4:07
3 Daniel Mulder 98 Hollandscheveld 4:08
4 Herman Bruining 96 Exloo 4:16
5 Mitchel ten Cate 98 Hollandscheveld 4:24
6 Paul Heusinkveld 97 Amersfoort 4:53
7 Jurre van der Schaaf 97 Leek 4:58
8 Hans Zomer 98 Hollandscheveld 5:06
9 Wesley Boertien 01 Hollandscheveld 5:22
10 Patrick ten Caat 02 Elim 7:00
 

M 1KM, MEISJES 10-12JR

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Denise Sinnema 95 Leeuwarden 3:46
2 Mandy ten Cate 95 Hollandscheveld 4:08
3 Melanie Koobs 94 Hollandscheveld 4:13
4 Leonie Glazenborg 98 Westerlee 4:14
5 Amanda ten Cate 95 Hollandscheveld 4:24
6 Lynn van der schaaf 96 Leek 4:25
 

J 1KM, JONGENS 10-12JR

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Alwin Hoorn 94 Ruinen 3:28
2 Patrick Sinnema 93 Leeuwarden 3:29
3 Marnix Woertink 94 Ane 3:41
4 Arwolt Stevens 94 Westerbork 3:56
5 Kootstra 96 Dalfsen 4:01
6 Serwin de Ruiter 95 Hollandscheveld 4:06
7 Ingmar Pragt 95 Oosterhesselen 4:12
8 Rick De jonge 94 Nieuwe Moscou 4:12
9 Iwan de ruiter 96 Hollandscheveld 4:22
 

M 2.5, MEISJES 12-14JR

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Herlinde Roke 93 ArriŽn 10:16
2 Shannon van der Gaag 93 Almere 10:19
3 Lynn Meier 93 Hardenberg 10:20
4 aline Kootstra 94 Dalfsen 10:22
5 Savanna Warmink 93 Ommen 10:32
6 Arniane Prins 93 Koekange 11:00
7 Josske Visbeen 93 Lelystad 12:04
 

J 2.5, JONGENS 12-14JR

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Gerben Tiekstra 91 Dalen 9:14
2 Patrick Postma 92 De Blesse 9:16
3 Gertin Roke 91 ArriŽn 9:20
4 Richard Otten 92 Hoogeveen 10:47
5 Ruben Soewarto 93 Hardenberg 11:03
6 Andrť Zomer 93 Hollandscheveld 11:58
 

D 5, DAMES 5KM

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Sanne Woertink 91 Ane 19:53
2 Lotte Spraakman 89 Nijeveen 20:37
3 Marrijtje Molenhuis 90 Assen 20:56
4 Ilona Schra 87 Veeningen 22:09
5 Danielle Blomsma 90 Assen 22:18
6 Trea van Goor 80 Hollandscheveld 22:28
7 Simone de Ruiter 89 Hollandscheveld 24:30
8 Hanneke Zijlstra 85 Vriezenveen 24:33
9 Monique Kremer 64 Hardenberg 25:09
10 Gerry Meier 63 Hardenberg 25:26
11 Sandra de Goede 69 Kerkenveld 26:37
12 Mirjam Kuipers 82 Beilen 28:28
13 Geertje Boelen 50 Zuidwolde 28:38
14 Mirthe Heideman 81 Amsterdam 28:41
15 Nienke Ham 84 Noordscheschut 29:19
16 Marith Kampman 82 Hoogeveen 29:41
17 Annet Zwiep-Kuipers 78 Beilen 29:42
18 Rolanda de Ruiter 91 Hollandscheveld 31:30
 

H 5, HEREN 5KM

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Klaas Brakke 84 Staphorst 16:41
2 Jan Stuursma 87 Kiel-Windeweer 16:54
3 Stefan Postma 89 De Blesse 17:00
4 Willem Kreulen Noordwolde 17:03
5 Nico Nimeijer 84 Groningen 17:11
6 Frank Everts 85 Hollandscheveld 17:14
7 Janoah Bovenhuis 85 Dronten 17:15
8 Rutger Timmer 85 Groningen 17:30
9 Martin Lunenborg 90 Erica 17:40
10 Gertjan Stevens 87 Noordseschut 17:50
11 Edwin Oldehinkel 86 Groningen 17:53
12 Gertjan de Haan 70 Noordscheschut 17:54
13 Theo ten Caat 86 Hollandscheveld 18:04
14 Mitchel Bakker 89 Rijssen 18:25
15 Maurice Bergsma 90 Zwartemeer 19:07
16 Anton de Ruiter 66 Hollandscheveld 19:12
17 Lars Lip 84 Hollandscheveld 19:14
18 Jelmer Roosjen 91 Veendam 19:50
19 Egbert Vink 70 Steenwijk 19:58
20 Bert Dekker 67 Hollandscheveld 20:11
21 Bert-Jan Mulder 88 Hoogeveen 20:17
22 Peter Hooijer 66 Hoogeveen 20:33
23 Johan Nijland 47 IJhorst 20:42
24 Klaas Luten 71 Ruinerwold 21:21
25 Roel Guichelaar 67 Hoogeveen 22:15
26 Harm van de Sleen 54 Hollandscheveld 22:21
27 Arend Veld 53 Hollandscheveld 22:56
28 Rutger Everts 82 Hoogeveen 23:07
29 Erik Sperwer 87 Klazienaveen 23:19
30 Johan Buist 90 Hollandscheveld 23:56
31 Anne Bartels 45 Havelte 24:01
32 Henk Kikkert 59 Hollandscheveld 24:20
33 John Sikken 86 Erm 24:34
34 Remmelt Veenema 52 Vries 24:35
35 Harjan Zomer 91 Hollandscheveld 24:37
36 Wilt Julian Pomper 72 Hoogeveen 24:48
37 Eric Kremer 63 Hardenberg 25:09
38 Marc Meyer 77 Hollandscheveld 25:12
39 Frank de Haan 70 Hollandscheveld 25:55
40 Ard Heusinkveld 57 Amersfoort 25:58
41 Wim Heusinkveld 52 Exloo 25:59
42 Henny Biemans 54 Slagharen 26:22
43 Jaap Zijlstra 49 Vriezenveen 26:32
44 Hans veenema 49 Hoogeveen 27:12
45 Karst Schonewille 56 Klazieneveen 27:30
46 Jan Bijma 50 Arlemborg 27:39
47 Nico Wassens 55 Dedemsvaart 28:01
48 Arnold Veenema 78 Hoogeveen 29:24
49 Derk Kuipers 55 Beilen 29:42
 

D SEN, DAMES SEN.

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Pauline Claessen 80 Seven Hills Running 36:56
2 Manon Herbert 90 Spurt '88 45:04
3 Kim Baner 79 Loopservice.nl 45:19
4 Lieke Huits 86 Vitalis 45:42
5 Suzan Kleine 70 HAC '63 49:30
 

D VET, DAMES VET.

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Anita Deemter 63 Spurt '88 46:29
2 Alida Keybetz 68 Musselkanaal 47:50
3 Anja Bennink 65 HAC '63 48:47
4 Jacqueline tenBrummelh 65 HAC '63 49:36
 

H SEN, HEREN SEN.

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Olfert Molenhuis 83 Groningen Atletiek 32:17
2 Melchior van de Pol 67 AV '34 32:54
3 Jay Sauer 72 Cifla 33:44
4 Harmjan Martens 80 HAC '63 34:26
5 Joris Kampen 80 Groningen Atletiek 34:33
6 Bert Kelder 80 34:37
7 Arnoud Brugge 87 Groningen Atletiek 35:17
8 Martijn van Goor 82 HAC '63 35:36
9 Mark S de Graaf 81 AV '34 36:48
10 Stefan Zevenberg 68 AAC '61 37:44
11 Martin Berghuis 72 Bedum 40:41
12 Kasper Kikkert 87 HAC '63 41:05
13 Erwin Rinsma 86 Runners Stadskanaal 43:47
14 Oscar Standaart 78 HAC '63 44:11
15 Edwin Keizer 74 SV Veendam 44:35
 

H 40+, HEREN 40+

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Reinder de Jonge 61 Veteranen Nederland 34:46
2 Heerke Postma 60 De Blesse 35:00
3 Adri Deemter 61 Spurt '88 35:14
4 Henk Uitslag 60 35:24
5 Gerrit Jan Tichelaar 60 36:12
6 Erik Post 65 Bergentheim 38:17
7 Eeuwe Schot 61 Loopgroep PK 43:18
8 Lambert Akkerman 58 Staphorst 46:14
9 Nico Eshuis 57 HAC '63 46:33
10 Jan Sligter 62 Runners Stadskanaal 47:43
11 Sake Pol 57 HAC '63 48:16
12 Henk-Edo Willems 64 Runners Stadskanaal 48:25
13 Roel Kleine 66 HAC '63 48:40
 

H 50+, HEREN 50+

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Albert Oldehinkel 56 Spurt '88 36:49
2 Martin Spraakman 54 Groningen Atletiek 40:04
3 Arie Prins 56 HAC '63 40:58
4 Henk Akkerman 52 Staphorst 43:14
5 Henk Nimeijer 52 Koekange 44:04
6 Kap Valke 53 De Sperwers 44:55
7 Bert ten Holt 56 Runners Stadskanaal 46:48
8 Roelof Salomons 54 Runners Stadskanaal 48:35
9 Johan Smith 54 Onstwedde 48:46
10 Jawo Schoonhoven 47 Runners Stadskanaal 51:47
 

H 60+, HEREN 60+

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jan Olsman 43 LAAC Twente 48:13
2 Wim van der Lelie 41 Loopgroep Beilen 50:40
 

H REC, HEREN RECR.

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Richard Lugies 72 Slagharen 39:58
2 Harry Martens 58 Hoogeveen 40:26
3 Jan Akkerman 51 Staphorst 41:09
4 Gerard Vogelzang 56 Kerkenveld 42:34
5 Jans Kikkert 53 Alteveer 43:05
6 Bert-Jan de Jonge 68 Hollandscheveld 45:30
7 Jan Lip 49 Alteveer 45:31
8 Tinus Wils 51 Pesse 45:48
9 Egbert Kats 67 Hoogeveen 46:59
10 Jan Fransen 43 Hasselt 47:25
11 Arend Bisschop 55 Pesse 47:36
12 Egbert Geertsma 81 Groningen 49:39
13 Herman Otten 70 Elim 51:40
14 Willem van der Linden 48 Hoogeveen 54:55
15 Jacob van der Heide 66 Hoogeveen 55:21
16 Arend Tijmes 38 Schoonoord 1:03:17