VIOS Cross Hollandscheveld
Zaterdag 12 november 2005
 

JONGENS PUPPILLEN  A

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Bram Buigel 95 Groningen Atletiek 4:23
2 Sjoes Beukeboom 96 ATC '75 4:42
3 Dave Hulzebos 96 HAC '63 4:47
4 Daniel Ticheloven 96 AAC '61 4:49
5 Emile van Deck 96 De Sperwers 4:58
 
JONGENS JUNIOREN  B
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Martin Klompmaker 89 ATC '75 11:16
 
DAMES SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Marleen Herbert 86 Spurt '88 28:38
2 Hanneke Zijlstra 85 AV Twenterand 32:48
3 Nienke Paans 74 SV Veendam 32:51
 
DAMES VETERANEN  35+
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Heidy Snijders 70 HAC '63 28:46
2 Sietske Dijkstra 69 ATC '75 28:52
3 Enge Zeuner 70 SV Veendam 29:06
4 Alida Keybets 68 Musselkanaal 29:32
5 Minke Oord 56 SV Friesland 31:06
6 Anja Bennink 65 HAC '63 31:13
7 Alida Jansma 64 HAC '63 31:21
8 Lammieke Vaartjes 67 HAC '63 32:06
9 Herma Jansen 62 ACO Touwen 32:17
10 Dinie Nijman 65 HAC '63 33:41
11 Ina van Zandwijk 64 De Krim 38:03
12 Marieke Brink 64 De Krim 38:03
 
HEREN VETERANEN  50+
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Bertho van Beek 55 Veteranen Nederland 24:12
2 Jan Schra 67 Staphorst 24:18
3 Gertjan de Haan 70 HAC '63 24:33
4 Hendri Schipper 68 AV Twenterand 24:50
5 Dirk Wigmans 54 Vaassen 25:11
6 Gerard Vogelzang 55 Kerkenveld 25:26
7 Frans Hoekstra 52 Groningen Atletiek 25:40
8 Bert Dekker 67 Hollandscheveld 25:58
9 Wolter Boer 48 HAC '63 27:01
10 Jans Kikkert 53 Alteveer 27:12
11 Gert-Jan Ubels 69 Staphorst 27:22
12 Roelof Schra 69 Staphorst 27:29
13 Karel de Vries 48 HAC '63 27:41
14 Harrie Jasper 67 AV Twenterand 28:24
15 B. Herbert 54 Spurt '88 28:50
16 Jan Lip 49 Alteveer 28:58
17 Jaap Zijlstra 49 AV Twenterand 33:01
18 Arjen Pol 79 Hollandscheveld 33:20
19 Rald Bruggink 69 De Krim 34:16
20 Dieks van Eerbeek 27 Dalfsen 44:12
 
JONGENS JUNIOREN  A
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Gert-Jan Stevens 87 HAC '63 23:47
2 Kasper Kikkert 87 Hollandscheveld 24:58
3 Pascal van Zon 84 Oosterhout 28:44
 
DAMES
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ingrid van Holten 82 Hoogeveen 3:20
 
HEREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Richard van Holten 85 Hoogeveen 2:01
2 Christiaan Jonkman 84 Hoogeveen 2:02
3 Tjerk de Vries 88 Hoogeveen 3:07
 
HEREN SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Harm-Jan Martens 80 HAC '63 34:24
2 Bert Kelder 74 AV Twenterand 34:57
3 Mark Grimmius 70 SV Veendam 35:12
4 Erwin Akkerman 79 Staphorst 35:14
5 Martijn v. Goor 82 HAC '63 36:21
6 Leon van der Lans HAC '63 36:29
7 Nico Nimeijer 84 Vitalis 36:53
8 Mark Huisman 78 Groningen 37:13
9 Klaas Brakke 84 Staphorst 37:49
10 Rutger Timmer 85 Vitalis 38:55
11 Marcel Hofman 68 De Sperwers 39:27
12 Jan Dunnink 69 Rouveen 39:43
13 Martin Luteijne 69 HAC '63 43:05
14 Klaas Luten 71 Ruinerwold 45:07
15 Michiel Hijstek 70 Assen 54:09
16 Victor Hijstek 75 Amersfoort 54:26
 
HEREN VETERANEN  40+
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Reinder de Jonge 61 AAC '61 34:50
2 Johan Hulzebos 63 HAC '63 36:39
3 Gerard Albert Lange 63 AAC '61 37:06
4 Peter Berghuis 63 Loopgroep De Drentsc 37:42
5 E. Post 65 Bergentheim 38:03
6 Bronnie Dodde 63 Aquilo 40:30
7 Gerard Inberg 64 De Wijk 41:49
8 A. Kesting 65 ATC '75 42:21
9 Mello Havinga 64 SV Veendam 43:03
10 S. Pol 57 HAC '63 47:58
11 Egbert Koster 64 Staphorst 48:22
 
HEREN VETERANEN  45+
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Arie Prins 56 HAC '63 38:41
2 Evert Bisschop 60 Koekange 41:36
3 Henk Akkerman 52 Staphorst 42:14
4 Wolter Croezen 57 AV Twenterand 43:21
5 Wim Wolbers 59 HAC '63 45:32
6 Jurry Brands 57 Beilen 47:31
7 Rudy van der Wijk 59 Beilen 48:05
8 Ron de Vos 57 Westerbork 48:28
9 Piet Besemer 49 Dalen 54:07
 
MEISJES JUNIOREN  C
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Pauline Zwart 91 De Sperwers 4:06
2 Rhea Drenth 91 Groningen Atletiek 4:09
 
JONGENS JUNIOREN  D
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Thomas Ticheloven 94 AAC '61 4:07
2 Lars de Rijk 94 De Sperwers 4:13
3 Bert Bos 93 Groningen Atletiek 4:25
4 Mathijs Ticheloven 93 AAC '61 4:25
5 Gijs Wellen 94 De Sperwers 4:32
6 Marnix Woertink 94 Spurt '88 4:46
7 Robin Strobos 94 Aquilo 4:53
8 Wouter Luinge 93 SV Veendam 4:54
9 Wouter Freerks 94 Aquilo 4:57
 
DAMES
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Agnes Troost 72 Staphorst 48:46
2 Afine Timmer 80 Groningen 49:44
 
MEISJES PUPPILLEN  B
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Floor Buigel 97 Groningen Atletiek 4:55
2 Anouk Hof 97 SV Veendam 5:03
3 Romy Strobos 97 Aquilo 5:22
4 Jikke Vrijenhoek 97 Aquilo 6:10
5 Marieke Tichelhoven 97 AAC '61 6:39
 
MEISJES JUNIOREN  B
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Sanne Woertink 91 HAC '63 12:14
2 Marrijtje Molenhuis 90 AAC '61 12:49
3 Jacelyn Gruppen 89 HAC '63 13:04
4 Manon Herbert 90 Spurt '88 14:55
5 Marleke Bos 89 Groningen Atletiek 15:06
6 Tirza van Zandwijk 95 De Krim 17:44
 
MEISJES JUNIOREN  D
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Bente Vrijenhoek 94 Aquilo 4:42
2 Lisette Scholtens 93 Aquilo 4:56
3 Elise van den Berg 94 HAC '63 5:33
 
JONGENS JUNIOREN  C
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Tim Ketelaar 91 SV Veendam 11:22
2 Koen Hulzebos 92 Zuidwolde 12:17
3 Jelmer Roosjen 91 SV Veendam 12:57
4 Niels van Hoorn 91 AAC '61 13:33
5 Eimert Vink 92 De Sperwers 13:36
6 Jeroen Everts 92 Hollandscheveld 13:43
7 David van Zandwijk 95 De Krim 14:46
8 Richard Otten 91 Hollandscheveld 15:22